facebook_page_plugin

Wieść o naszej działalności proekologicznej rozeszła się już mocno po całym kraju. "Bywa nawet tak, że edukowanie w temacie ekologii staje się główną, bardzo ważną misją teatru. Z taką wizją wychodzi Teatr Kultureska" - pisze o nas Karolina Obszyńska w Magazynie "Fika" o Teatrze dla dzieci. Zobaczcie w jaki sposób prasa zaprezentowała ideę krzewienia postaw ekologicznych wśród dzieci w naszych spektaklach "Kolory Miasta" i "Zielony Kopciuszek"! Dziękujemy :)

Więcej...

Za nami kolejny magiczny grudzień 2017, w którym gramy tylko świąteczne spektakle. W tym roku codziennie (!) spotykaliśmy się z widzami w prawie 20 miastach Polski. Na pocieszenie: spektakl "Świąteczne Śledztwo" będzie można zobaczyć również w przyszłym roku. Gramy go jeszcze w grudniu 2018! Zobaczcie relację z tego magicznego teatralnego widowiska...

Więcej...

26 listopada 2017 roku Teatr Kultureska przeprowadził spektakl świąteczny dla polskich dzieci w Oslo! Sala teatralna zgramadziła setki dzieci, które przyjęły przedstawienie niezwykle entuzjastycznie! Było mnóstwo emocji, a jeszcze więcej dziecięcej radości i uśmiechów. Po spektaklu odbyło się wyjątkowe spotkanie ze św. Mikołajem. Spektakl ten zapoczątkował okrągły miesiąc spektakli świątecznych, które w grudniu Teatr Kultureska zagra ponad 30-krotnie w ponad 20 miastach Polski! Obejrzyjcie fotorelację z norweskiego spektaklu!

Więcej...

20 września 2017 roku premierowo zagraliśmy nasz spektakl "Wywrócona Bajka o Kapturku". To nasza nowa produkcja zrealizowana z ogromną pompą i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Na scenie nie zabrakło broadwayowskich inspiracji, wyjątkowej muzyki, wybuchowych atrakcji, dobrego humoru, zwrotów akcji, zaskoczeń i dobrej zabawy... Obejrzyjcie fotorelację z premiery!

Więcej...

Teatr Kultureska od kwietnia do października realizuje spektakle na scenach plenerowych. Wakacje 2017 mieliśmy mocno pracowite - spotykaliśmy się z widzami kilka razy w tygodniu. Jesteście ciekawi jak wyglądają nasze spektakle plenerowe - zajrzyjcie do pełnego artykułu!

Więcej...

"Mapa Marzeń" to nasz wyjątkowy spektakl plenerowy, który zagraliśmy już na prawie 100 imprezach plenerowych. Razem z Żabką Beatką, Mysią Gabrysią i Osiołkiem Olkiem doskonale bawiły się w ten wakacyjny weekend dzieci w Krakowie. Spektakl odbył się w ramach Bulwar(t)u Sztuki we współpracy z Teatr Łaźnia Nowa! Rozbudowana galeria w pełnym artykule

Więcej...

Wakacje to dla nas czas wielu imprez plenerowych. Poznajcie bohaterów naszego nowego spektaklu plenerowego o tematyce ekologicznej "Bajeczna Fiesta". Spektakl ten wystawiamy w amfiteatrach oraz na scenach plenerowych w czasie rozmaitych imrpez. Nasi aktorzy po spektaklu zorganizowali wyjątkowo kolorowe zabawy. Zobaczcie jak bawiły się z nami całe rodziny! Więcej zdjęć w pełnym artykule:

Więcej...

Na początek lata w ramach Bulwar(t)u Sztuki 2017 nasz teatr miał okazję zaprezentować krakowskiej publiczności spektakl "Zielony Kopciuszek". Zobaczcie jak było magicznie! Więcej zdjęć w pełnym artykule.

Więcej...

Jak wiecie, zawsze dbamy o to, żeby każdy z naszych spektakli był dla dziecka "koncertem" pięknych piosenek, feerią barw, czasem doskonałej zabawy i niezapomnianych emocji. Tak też jest w przypadku naszej "Mapy Marzeń" - spektaklu zazwyczaj prezentowanego w plenerze. Majówka 2017 jednak nie rozpieszczała pogodą - dlatego wywołaliśmy pogodę ducha u widzów na scenie Centrum Kultury. Obejrzyjcie, jak kolorowo się bawiliśmy!

Więcej...

Co się stało w mieście, że stało się takie szare? Jak przywrócić szaremu miastu kolory? Jak zdjąć z miasta klątwę szarości? Czy Zając Zuza i Jeż Jeż zostaną bohaterami bajki ze szczęśliwym zakończeniem? Na te i więcej pytań uzyskają odpowiedź widzowie spektaklu "Kolory Miasta". Obejrzyjcie relację z tego wyjątkowo kolorowego i magicznego spektaklu.

Więcej...