Jesteś zainteresowany naszym spektaklem? Wyślij do nas zapytanie mailowe: teatr@kultureska.pl - gwarantujemy szybką odpowiedź!

facebook_page_plugin

Widowisko mikołajkowe grane w 2014 i 2015 roku

Charakter spektaklu

Spektakl to barwne i zabawne widowisko dla dzieci. Ma ono charakter interaktywny - wciąga dzieci w doskonałą zabawę związaną z przygotowywaniem prezentu dla św. Mikołaja. Dzięki pięknej muzyce, kolorowej scenografii i wesołym zadaniom zapewnia godzinną rozrywkę. W spektaklu dzieci spotykają się z oczekiwanym przez cały rok świętym Mikołajem w czerwonym kubraczku.

Istnieje możliwość przedłużenia programu spektaklu o rozdawanie prezentów przez świętego Mikołaja. W tym czasie dzieci będą mogły spotkać się sam na sam z ulubionym świętym i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterami przedstawienia.

 

Zapowiedź fabuły

Elf Fela, Śnieżynka Grażynka i Renifer Remig, jak co roku pomagają Mikołajowi w przygotowaniu prezentów. Tym razem jednak wszystko idzie wyjątkowo nie po ich myśli. Czy będą musieli odwołać tegoroczne święta i rozczarować dzieci? A może uda im się zrobić Mikołajowi niespodziankę i… zorganizować również dla niego świąteczny upominek? Jak zakończy się ta historia, pełna humoru i charakterystycznej dla świąt magicznej atmosfery?

Czas trwania spektaklu

60 minut, możliwość przedłużenia czasu trwania spektaklu, możliwość personalizowania oferty

Wymagania sprzętowe

scena, nagłośnienie (wzmacniacz, kolumny, jeden mikrofon bezprzewodowy), oświetlenie. Nasz teatr dysponuje własnymi mikroportami i mikserem.