facebook_page_plugin

...TO PROFESJONALNY TEATR DLA DZIECI!

Zagraliśmy już setki spektakli dla ponad 200 tysięcy dzieci w całej Polsce i poza granicami naszego kraju!

Spektakle wystawiamy stacjonarnie w Krakowie na ul. Łokietka 60 (sprawdź REPERTUAR), a także występujemy wyjazdowo na scenach w Polsce i  poza granicami kraju.

Oferujemy oryginalne spektakle oparte na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Każdy spektakl opatrzony jest barwną scenografią, niepowtarzalnymi ręcznie robionymi kostiumami i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Scenariusze przepełnia dobry humor, który gwarantuje nie tylko dzieciom, a także całym rodzinom, świetną zabawę. Nasze zabawne postaci zyskały aprobatę już dziesiątek tysięcy dzieci. Dzięki formie scenicznej, jaką jest spektakl interaktywny, nasze widowiska angażują dzieci w różnorodne zadania i uczą poprzez zabawę. W naszym teatrze pracują profesjonalni aktorzy z doświadczeniem w kontaktach z najmłodszym widzem.

...TO WYJĄTKOWE SPEKTAKLE TEATRALNE!

Nasze spektakle zabierają dzieci w podróż po świecie bohaterów bajek, przeżywających wesołe i jednocześnie przejmujące perypetie. Choć są to postaci z bajek, to ich losy przypominają codzienne dylematy każdego z nas. Dlatego też wspólnie z dziećmi będziemy rozwiązywać sceniczne zagadki i wyciągać całkiem pozateatralne wnioski. Każde spotkanie z naszym zespołem teatralnym stanowić będzie nie tylko wartościową lekcję, ale także podaruje dzieciom niezapomnianą zabawę i dużą dozę humoru. Nasze sztuki kierujemy do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, tj. w wieku 3-11 lat. 

...TO NAJLEPSZE W POLSCE SPEKTAKLE EKOLOGICZNE!

Jesteśmy teatrem, który prowadzi w całej Polsce edukację ekologiczną dzieci poprzez autorskie spektakle ekologiczne. Tematy ekologiczne w interesujący sposób wplecione są w fabułę spektakli. Ponadto w ramach spektakli organizowane są liczne zabawy i interakcje z dziećmi, dzięki którym mają one okazję poszerzyć swoją świadomość ekologiczną. 

Gramy w teatrach, kinach i ośrodkach kultury w całym kraju. Chętnie bierzemy udział również w imprezach plenerowych. Nie występujemy w przedszkolach, szkołach ani na halach sportowych.

 

PREZENTUJEMY DZIECIOM TEATR NA WYSOKIM POZIOMIE ARTYSTYCZNYM, PEŁEN MAGII, WYJĄTKOWYCH BOHATERÓW I NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ