Galeria przedstawienia Zapowiedź wideo

ELFY TRZY - spektakl świąteczny

ELFY TRZY - spektakl świąteczny Kultureska

Charakter spektaklu

"Elfy Trzy" to spektakl o świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przeniesie widzów na rozśpiewany i roztańczony biegun północny, dzięki bajkowej świątecznej scenografii i kostiumom. Spektakl przesycony jest autorską świąteczną muzyką i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Historia trzech elfów pełna jest żartów, komicznych scen, pięknych piosenek, ale i... zwrotów akcji. Zawiera wychowawczy morał i tłumaczy dzieciom, dlaczego nie warto być niegrzecznym. Gwarantujemy 60 minut dobrej zabawy, które mogą doprowadzić widzów do łez… ze śmiechu! 

 

Zapowiedź fabuły

Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa – to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaję się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata… Czy coś może zmącić tę wyjątkową świąteczną atmosferę?  Czy w jedną godzinę można zrujnować rok przygotowań? Co by się stało, gdyby Elfy od święta postanowiły napsocić? Oj, niedobrze… Elfne Psoty wróżą kłopoty!

 

Uwaga! Spektakl grany jest przez Teatr Kultureska tylko w grudniu. W spektaklu pojawia się św. Mikołaj – istnieje możliwość zorganizowania spotkania z Mikołajem po wybranych spektaklach - Mikołaj wtedy może rozdawać dzieciom prezenty. Istnieje wtedy możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ze św. Mikołajem. Prezenty, rozdawane dzieciom przez Mikołaja, zapewniają widzowie (przedszkola/szkoły).

 

Czas trwania: 60 minut

Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

Koszt biletu: 25 zł

Koszt biletu ze spotkaniem z Mikołajem i wręczaniem przez niego prezentów: 30 zł