Jesteś zainteresowany naszym spektaklem? Wyślij do nas zapytanie mailowe: teatr@kultureska.pl - gwarantujemy szybką odpowiedź!

facebook_page_plugin

Przez całe wakacje 2020 gramy dla dzieci i całych rodzin, zgodnie z wytycznymi GIS. W naszych spektaklach zachowujemy odległość od dzieci - dzieci obecnie nie są zapraszane na scenę. Nie oznacza to jednak, że w przedstawieniach rezygnujemy z interakcji - widzowie nadal biorą czynny udział w spektaklach i świetnie się bawią. Wszystko jednak z zachowaniem stosownych bezpiecznych odległości. Nasze spektakle gramy zarówno w plenerze, jak i w salach widowiskowych!

 

W dobie koronawirusa nie odbywają się spektakle teatralne, nad czym bardzo ubolewamy. Staramy się działać w tym trudnym czasie - dlatego tworzymy dla dzieci audiobooki - przede wszystkim autorskie bajki dla najmłodszych. Słuchajcie i bawcie się dobrze

Filmy na naszym youtube oraz w artykule.

Więcej...

Tegoroczne Święta spędziliśmy bardzo pracowicie - 26 i 27 grudnia 2019 dzieliliśmy się z polskimi dziećmi z Litwy świąteczną atmosferą poprzez spektakl "Elfy Trzy". Nasze przedstawienia obejrzało w sumie 2800 widzów! Nasz teatr coraz częściej wyjeżdża poza granice kraju - a w planie na 2020 rok mamy zupełnie nowe europejskie miasta.

Obejrzyjcie fotorelację ze spektaklu.

Więcej...

Elfy Trzy" to wyjątkowy interaktywny spektakl mikołajkowy o musicalowym charakterze! Tańczymy, śpiewamy i psocimy, wprowadzając widzów w świąteczną atmosferę. Zapraszamy - nie możecie tego przegapić! Informacje o terminach i miejscach spektakli na naszym Facebooku! 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu "Elfy Trzy"! Premierowo zagrany 29 listopada 2019 - wystawiamy go przez cały grudzień 2019 i 2020. 

Więcej...

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu "Bukiet Talentów", który zagraliśmy w Centrum Kultury w Skawinie. To chyba nasz najmocniej interaktywny spektakl: pełen animacji, muzyki, zabawy, a także zabawnych interakcji!

Więcej...

Nasz teatr już niejednokrotnie miał przyjemność grać poza granicami kraju dla polskich dzieci. Tym razem naszego "Zielonego Kopciuszka" obejrzały polskie dzieci w Wiedniu! Zarówno dzieci, jak i rodzice reagowali na przedstawienie żywiołowo, doskonale się bawiąć. Na koniec publiczność nagrodziła nas brawami na stojąco! Nie ma dla nas chyba lepszej nagrody :) 

Więcej...

Po raz kolejny gościliśmy na Święcie Miasta w Grodzisku Mazowieckim. Tym razem zaprezentowaliśmy szerokiej widowni nasz spektakl "Bukiet Talentów". Oprócz tego zorganizowaliśmy wyjątkowe animacje z naszymi aktorami. Powoli kończymy sezon imprez plenerowych, ale spokojnie... "Bukiet Talentów" wystawiamy również w salach widowiskowych!

Więcej...

Już po raz drugi poprowadziliśmy dużą imprezę o charakterze ekologicznym - EkoMajówka w Oświęcimiu. Z nami zawsze jest dobra zabawa!

Więcej...

Mała Owca udowadnia dzieciom, że nie liczy się ile masz wzrostu i jak wyglądasz - najważniejsze jest to, co masz w sercu! A nasza Owca w sercu ma więcej siły niż sobie wyobrażacie. Wystarczy o obejrzeć nasz spektakl "Wywrócona Bajka o Kapturku" i samemu się przekonać.

Więcej...

10 maja 2019 mieliśmy okazję grać na ogromnej scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, znanej wszystkim z najbardziej znanego w Polsce Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na widowni zasiadło 1500 dzieci z przedszkoli i szkół, które śmiały się tak głośno, że całe Opole nas słyszało. Ale była energia! 

Więcej...