facebook_page_plugin

29 kwietnia 2022 premierowo zaprezentowaliśmy wyjątkowy spektakl o tematyce ekologicznej, pełen interakcji z dziećmi, autorskich piosenek i wartościowych treści.

Więcej...

Nasze Elfy znowu psocą na scenie i bawią dzieci w całej Polsce. Obejrzyjcie fotorelację Artura Nowickiego z Estrady Poznańskiej. 

Więcej...

Rok 2020 był wyjątkowo ciężki dla nas wszystkich. Wierzymy jednak, że do Was wrócimy i będziemy mogli bawić całe rodziny przy pełnych widowniach. Tymczasem jesteśmy otwarci na współpracę on-line - chętnie zorganizujemy warsztaty teatralne, a także udostępnimy Państwu spektakl on-line. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: teatr@kultureska.pl 

Więcej...

"Kosmolenie ratują Ziemię" zachwycają młodą widownię, a także rodziców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu, realizowanego w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie 12 października 2020 roku.

Marek Zdrzyłowski zrelacjonował spektakl tak:
"Znakomita, bardzo profesjonalnie poprowadzona zabawa, połączona z edukacją ekologiczną najmłodszych, stanowi wartość dużego kalibru. Piękne stroje i scenografia, znakomita gra aktorów ze śpiewaniem piosenek na żywo, wciągająca akcja, to ogromne walory krakowskiego teatru. Spektakle „Kultureski” w bardzo sprytny sposób przemycają treści edukacyjne do zabawy teatralnej, co w znakomity sposób podnosi ich wartość, a to bardzo doceniane jest przez młodych widzów, którzy kosmoleniami byli zachwyceni"
 

Więcej...

"Kosmolenie ratują Ziemię" to najnowsza propozycja repertuarowa naszego teatru, pełna efektów specjalnych, dobrego humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Premierę tego spektaklu musieliśmy przełożyć ze względu na pandemię - niemniej w jesieni wróciliśmy ze zdwojoną kosmiczną siłą! Obejrzyjcie relację fotograficzną.

Więcej...

Ogromnie cieszymy się, że rodzinnie wracacie do teatru! Pamiętajcie, że obecnie zachowujemy wszelkie względy bezpieczeństwa, więc teatr jest całkowicie bezpieczną formą rozrywki. My gramy i nadal bawimy najmłodszym na najwyższym artystycznym poziomie! 

Przedstawiamy wspomnienie spektaklu "Zielony Kopciuszek" w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem w Wodzisławskie Centrum Kultury

Więcej...

Przez całe wakacje 2020 gramy dla dzieci i całych rodzin, zgodnie z wytycznymi GIS. W naszych spektaklach zachowujemy odległość od dzieci - dzieci obecnie nie są zapraszane na scenę. Nie oznacza to jednak, że w przedstawieniach rezygnujemy z interakcji - widzowie nadal biorą czynny udział w spektaklach i świetnie się bawią. Wszystko jednak z zachowaniem stosownych bezpiecznych odległości. Nasze spektakle gramy zarówno w plenerze, jak i w salach widowiskowych!

 

W dobie koronawirusa nie odbywają się spektakle teatralne, nad czym bardzo ubolewamy. Staramy się działać w tym trudnym czasie - dlatego tworzymy dla dzieci audiobooki - przede wszystkim autorskie bajki dla najmłodszych. Słuchajcie i bawcie się dobrze

Filmy na naszym youtube oraz w artykule.

Więcej...

Tegoroczne Święta spędziliśmy bardzo pracowicie - 26 i 27 grudnia 2019 dzieliliśmy się z polskimi dziećmi z Litwy świąteczną atmosferą poprzez spektakl "Elfy Trzy". Nasze przedstawienia obejrzało w sumie 2800 widzów! Nasz teatr coraz częściej wyjeżdża poza granice kraju - a w planie na 2020 rok mamy zupełnie nowe europejskie miasta.

Obejrzyjcie fotorelację ze spektaklu.

Więcej...

Elfy Trzy" to wyjątkowy interaktywny spektakl mikołajkowy o musicalowym charakterze! Tańczymy, śpiewamy i psocimy, wprowadzając widzów w świąteczną atmosferę. Zapraszamy - nie możecie tego przegapić! Informacje o terminach i miejscach spektakli na naszym Facebooku! 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu "Elfy Trzy"! Premierowo zagrany 29 listopada 2019 - wystawiamy go przez cały grudzień 2019 i 2020. 

Więcej...