Uwaga! W dniach 19 lutego - 6 marca 2019 cały nasz zespół przebywa na urlopie. W tych dniach kontakt z nami jest możliwy tylko mailowo: teatr@kultureska.pl - będziemy odpowiadać na wszystkie zapytania możliwie szybko, a także będziemy przyjmować mailowe rezerwacje na spektakle. Do kontaktu telefonicznego zapraszamy 7 marca!

facebook_page_plugin

W grudniu 2018 zagraliśmy dla widzów w całej Polsce prawie 40 spektakli "Świąteczne Śledztwo", a także odwiedziliśmy Litwę - grając dla polskich dzieci w Wilnie. Żegnamy się już z tym świątecznym tytułem - za rok oferujemy nowe przedstawienie mikołajkowe! Śledźcie naszą ofertę :)

Więcej...

Odlotowy teatr to taki, który zostawia dzieci z masą wyjątkowych wrażeń! Dla nas teatr to efekty, emocje, dźwięki, wrażenia i obrazy! To wszystko staramy się zapewniać naszym widzom w jak najlepszym wydaniu - dzięki temu nasze spektakle są niezapomniane! Zobaczcie relację ze spektaklu "Skrzydlaty Odlot"...

Więcej...

"Bajeczna Fiesta" to spektakl, który możemy odegrać nie tylko w plenerze... Doskonale sprawdza się on w warunkach teatralnych! Obejrzyjcie fotorelację z Dnia Dziecka 2018.

Więcej...

W naszym repertuarze pojawił się nowy spektakl pn. "Skrzydlaty Odlot". Jak sam tytuł mówi - było wyjątkowo odlotowo! Spektakl pełen jest kolorów, barwnych ptasich piór, efektów specjalnych i fantastycznej muzyki. Sceną zawładnęły ptaki, które na dachu postanowiły stworzyć teatr... Rozśpiewana Sowa, roztańczona Papuga i utalentowany aktorsko Gołąb to zgrany zespół teatralny - sami zobaczcie!

Więcej...

Za Zespołem Teatru Kultureska już ponad 650 spektakli! Ten 650 zagraliśmy w Pierwszy Dzień Wiosny - 21 marca 2018 roku. Obejrzyjcie relację z tego ekologicznego, pełnego emocji, kolorów i efektów specjalnych spektaklu. To nasza "Wywrócona Bajka o Kapturku", która zachwyca dzieci w wieku 3-103!

Więcej...

Wieść o naszej działalności proekologicznej rozeszła się już mocno po całym kraju. "Bywa nawet tak, że edukowanie w temacie ekologii staje się główną, bardzo ważną misją teatru. Z taką wizją wychodzi Teatr Kultureska" - pisze o nas Karolina Obszyńska w Magazynie "Fika" o Teatrze dla dzieci. Zobaczcie w jaki sposób prasa zaprezentowała ideę krzewienia postaw ekologicznych wśród dzieci w naszych spektaklach "Kolory Miasta" i "Zielony Kopciuszek"! Dziękujemy :)

Więcej...

Za nami kolejny magiczny grudzień 2017, w którym gramy tylko świąteczne spektakle. W tym roku codziennie (!) spotykaliśmy się z widzami w prawie 20 miastach Polski. Na pocieszenie: spektakl "Świąteczne Śledztwo" będzie można zobaczyć również w przyszłym roku. Gramy go jeszcze w grudniu 2018! Zobaczcie relację z tego magicznego teatralnego widowiska...

Więcej...

26 listopada 2017 roku Teatr Kultureska przeprowadził spektakl świąteczny dla polskich dzieci w Oslo! Sala teatralna zgramadziła setki dzieci, które przyjęły przedstawienie niezwykle entuzjastycznie! Było mnóstwo emocji, a jeszcze więcej dziecięcej radości i uśmiechów. Po spektaklu odbyło się wyjątkowe spotkanie ze św. Mikołajem. Spektakl ten zapoczątkował okrągły miesiąc spektakli świątecznych, które w grudniu Teatr Kultureska zagra ponad 30-krotnie w ponad 20 miastach Polski! Obejrzyjcie fotorelację z norweskiego spektaklu!

Więcej...

20 września 2017 roku premierowo zagraliśmy nasz spektakl "Wywrócona Bajka o Kapturku". To nasza nowa produkcja zrealizowana z ogromną pompą i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Na scenie nie zabrakło broadwayowskich inspiracji, wyjątkowej muzyki, wybuchowych atrakcji, dobrego humoru, zwrotów akcji, zaskoczeń i dobrej zabawy... Obejrzyjcie fotorelację z premiery!

Więcej...

Teatr Kultureska od kwietnia do października realizuje spektakle na scenach plenerowych. Wakacje 2017 mieliśmy mocno pracowite - spotykaliśmy się z widzami kilka razy w tygodniu. Jesteście ciekawi jak wyglądają nasze spektakle plenerowe - zajrzyjcie do pełnego artykułu!

Więcej...