facebook_page_plugin

NASZĄ MISJĄ JEST EDUKACJA EKOLOGICZNA

Zajmujemy się edukacją ekologiczną dzieci poprzez spektakle teatralne. Nasze przedstawienia poruszają następujące tematy: ochrona środowiska, właściwa gospodarka odpadami, segregacja odpadów, problem niskiej emisji, ochrona powietrza, recykling, zanieczyszczenia powietrza, ochrona wód i ochrona zwierząt. Edukujemy dzieci zgodnie z zasadami segregacji, obowiązującymi w danej gminie.

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu edukacji ekologicznej poprzez spektakle teatralne - przeprowadziliśmy taką edukację w kilkudziesięciu miastach i gminach w całej Polsce, obejmując nią już ponad 100 tysięcy dzieci! Jest to nasza pasja, dlatego robimy to profesjonalnie i efektywnie. Reprezentujemy najwyższą jakość edukacji ekologicznej w tej formie spośród wszystkich firm funkcjonujących na polskim rynku. Posiadamy na to "dowody" - wystarczy do nas napisać, a udostępnimy Państwu liczny zbiór referencji i rekomendacji. Warto nam zaufać! 

Główny nacisk w naszych spektaklach kładziemy na dobrą zabawę, bo przecież to właśnie ona jest najwspanialszą formą nauki!