facebook_page_plugin

Wrzesień jest miesiącem Sprzątania Świata, dlatego też Teatr Kultureska wyruszył w trasę ze spektaklem "Afera Leśna" przypominając najmłodszym, jak ważna jest troska o nasze środowisko. Promujemy segregację śmieci, a także odpowiedzialny stosunek wobec przyrody. Zobaczcie fotorelacje ze spektakli...

 

Najważniejsze są dla nas recenzje naszych widzów. Tak było na ostatnim spektaklu:
"W Wolsztyńskim Domu Kultury wynikła „Leśna afera”. Główni bohaterowie bajki mieli trudną zagadkę do rozwiązania. Za sprawą trzech przyjaciół Dzika Patryka, Sarenki Helenki i Muchomora Marka Króliczki, które wybrały się na spektakl w niebanalny sposób poszerzyły wiedzę o tematyce ekologicznej.

To był wręcz zabawny kryminał. Sarenka Helenka z przyjacielem Dzikiem Patrykiem przeprowadzają własne śledztwo, kto w zielonym lesie robi wielki bałagan. Postacie z bajki, aby uratować przyrodę, podsuwały widowni zagadki, które to starały się rozwiązać razem z bohaterami. Bawiły śmiesznymi dialogami i komicznymi sytuacjami. A „leśny potwór”? Został ujęty i rozpoznany. Dochodzenie wykazało, że był wśród nas. Dostał drugą szansę i nauczył się nawet segregować śmieci a pomogły mu w tym nasi bohaterowie i dzieci. Obejrzany przez Króliczki spektakl to była fajna sprawa, odpoczynek i zabawa. Z pewnością zachwycił, rozbawił i wiele nauczył nasze 5-latki".
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy naszych wspaniałych widzów!