Jesteś zainteresowany naszym spektaklem? Wyślij do nas zapytanie mailowe: teatr@kultureska.pl - gwarantujemy szybką odpowiedź!

facebook_page_plugin

Za nami ponad 200 spektakli w kilkudziesięciu miastach naszego kraju, a przede wszystkim... dziesiątki tysięcy roześmianych twarzy naszych widzów. Ich zadowolenie motywuje nas do ciągłego rozwoju. Każdy nasz spektakl był dla dzieci spotkaniem z wartościową sztuką teatralną, dzięki której mogły się przenieść w magiczny świat bajek. 

 

W ciągu tego sezonu zrealizowaliśmy wiele spektakli, prowadząc edukację ekologiczną dzieci na temat ochrony przyrody, segregacji odpadów, a także problemu niskiej emisji. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od ekologii!

 

 

Zorganizowaliśmy liczne spektakle dla kilkusetosobowych widowni, a nawet zagraliśmy dla ponad tysiąca dzieci w Amfiteatrze w Opolu. Odwiedziliśmy różne sceny w kraju spotykając się z pozytywnymi reakcjami najmłodszych, ich rodziców, opiekunów, a także nauczycieli.

  

Nasze głowy są jednak pełne pomysłów... Zobaczycie je już w nowym sezonie teatralnym, tj. od września 2016 roku! Do zobaczenia!