Jesteś zainteresowany naszym spektaklem? Wyślij do nas zapytanie mailowe: teatr@kultureska.pl - gwarantujemy szybką odpowiedź!

facebook_page_plugin

Przez cały czerwiec dzieci z krakowskich przedszkoli brały udział w naszych spektaklach w ramach programu edukacyjnego „Krakowskie przedszkolaki to EKO-dzieciaki” realizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie. W spektaklach wzięło udział łącznie około 2000 dzieci z krakowskich przedszkoli.

 

Dzieci miały okazję poznać bohaterów naszej "Mapy Marzeń".W ramach naszego widowiska uczestniczyły w zabawach, piosenkach, animacjach i warsztatach ekologicznych. Po zakończeniu spektakli dzieci otrzymywały “EKO-poradnik Przedszkolaka”, dzięki którym w domu mogą dalej spotykać się z Osiołkiem Olkiem, Mysią Gabrysią i Żabką Beatką wykonując zadania dotyczące prawidłowego postępowania z odpadami – do wspólnego rozwiązywania w gronie rodziny. 

  

 Program jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach programu priorytetowego „Edukacja ekologiczna”.