facebook_page_plugin

Interaktywny świąteczny spektakl teatralny - premierowo w 2019 roku

Charakter spektaklu

"Elfy Trzy" to musical o świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przeniesie młodego widza na rozśpiewany i roztańczony biegun północny, dzięki bajkowej świątecznej scenografii i kostiumom. Zachwyci go autorską świąteczną muzyką i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Historia trzech elfów pełna jest żartów, komicznych scen, dobrego humoru, ale i... zwrotów akcji. Zawiera wychowawczy morał. Dzieci dowiedzą się, dlaczego warto uczyć się na własnych błędach i wyciągać właściwe wnioski ze swojego zachowania. Gwarantujemy 60 minut dobrej zabawy! Spektakl ma charakter rodzinny – dobrze bawią się na nim zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, dzięki interaktywnemu charakterowi widowiska.

I tak jak się domyślacie, w spektaklu nie zabraknie też najprawdziwszego Świętego Mikołaja. Nie bez powodu wybiera nasze spektakle, by móc zatańczyć z dziećmi. Mikołaj zna się na gustach najmłodszych i wie, że "Elfy Trzy" to dla nich mikołajkowy prezent-niezapomniane teatralne przeżycie.

Więcej...

Interaktywny spektakl mikołajkowy dla dzieci - spektakl grany w latach 2016-2018

Charakter spektaklu

"Świąteczne Śledztwo" to nasze zabawne widowisko mikołajkowo - świąteczne dla dzieci. Przeniesie ono najmłodszych do magicznego zimowego miasteczka w Laponii - Mikołajkowa, w którym doszło do... porwania św. Mikołaja. Widzowie będą mieli okazję stać się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów – a nawet wcielą się w rolę detektywów. Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki – wydarzą się też świąteczne cuda – a jeżeli wystarczająco się postaramy to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku, nawet tych dorosłych!

Każde świąteczne widowisko można przedłużyć o spotkanie ze świętym Mikołajem, a także o rozdawanie przez niego prezentów dzieciom. Wówczas istnieje możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z najprawdziwszym św. Mikołajem!

Więcej...

Widowisko mikołajkowe grane w 2014 i 2015 roku

Charakter spektaklu

Spektakl to barwne i zabawne widowisko dla dzieci. Ma ono charakter interaktywny - wciąga dzieci w doskonałą zabawę związaną z przygotowywaniem prezentu dla św. Mikołaja. Dzięki pięknej muzyce, kolorowej scenografii i wesołym zadaniom zapewnia godzinną rozrywkę. W spektaklu dzieci spotykają się z oczekiwanym przez cały rok świętym Mikołajem w czerwonym kubraczku.

Istnieje możliwość przedłużenia programu spektaklu o rozdawanie prezentów przez świętego Mikołaja. W tym czasie dzieci będą mogły spotkać się sam na sam z ulubionym świętym i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterami przedstawienia.

Więcej...