Jesteś zainteresowany naszym spektaklem? Wyślij do nas zapytanie mailowe: teatr@kultureska.pl - gwarantujemy szybką odpowiedź!

facebook_page_plugin

Interaktywny świąteczny spektakl teatralny - premierowo w 2019 roku

Charakter spektaklu

"Elfy Trzy" to spektakl o świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przeniesie widzów na rozśpiewany i roztańczony biegun północny, dzięki bajkowej świątecznej scenografii i kostiumom. Spektakl przesycony jest autorską świąteczną muzyką i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Historia trzech elfów pełna jest żartów, komicznych scen, pięknych piosenek, ale i... zwrotów akcji. Zawiera wychowawczy morał i tłumaczy dzieciom, dlaczego nie warto być niegrzecznym. Gwarantujemy 60 minut dobrej zabawy, które mogą doprowadzić widzów do łez… ze śmiechu! Spektakl ma charakter rodzinny – dobrze bawią się na nim zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, a także będą zapraszane na scenę. 

Więcej...

Interaktywny spektakl mikołajkowy dla dzieci - spektakl grany w latach 2016-2018

Charakter spektaklu

"Świąteczne Śledztwo" to nasze zabawne widowisko mikołajkowo - świąteczne dla dzieci. Przeniesie ono najmłodszych do magicznego zimowego miasteczka w Laponii - Mikołajkowa, w którym doszło do... porwania św. Mikołaja. Widzowie będą mieli okazję stać się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów – a nawet wcielą się w rolę detektywów. Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki – wydarzą się też świąteczne cuda – a jeżeli wystarczająco się postaramy to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku, nawet tych dorosłych!

Każde świąteczne widowisko można przedłużyć o spotkanie ze świętym Mikołajem, a także o rozdawanie przez niego prezentów dzieciom. Wówczas istnieje możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z najprawdziwszym św. Mikołajem!

Więcej...

Widowisko mikołajkowe grane w 2014 i 2015 roku

Charakter spektaklu

Spektakl to barwne i zabawne widowisko dla dzieci. Ma ono charakter interaktywny - wciąga dzieci w doskonałą zabawę związaną z przygotowywaniem prezentu dla św. Mikołaja. Dzięki pięknej muzyce, kolorowej scenografii i wesołym zadaniom zapewnia godzinną rozrywkę. W spektaklu dzieci spotykają się z oczekiwanym przez cały rok świętym Mikołajem w czerwonym kubraczku.

Istnieje możliwość przedłużenia programu spektaklu o rozdawanie prezentów przez świętego Mikołaja. W tym czasie dzieci będą mogły spotkać się sam na sam z ulubionym świętym i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterami przedstawienia.

Więcej...