Jesteś zainteresowany naszym spektaklem? Wyślij do nas zapytanie mailowe: teatr@kultureska.pl - gwarantujemy szybką odpowiedź!

facebook_page_plugin

Interaktywny świąteczny spektakl teatralny - premierowo w 2019 roku

Charakter spektaklu

"Elfy Trzy" to najnowszy świąteczny spektakl w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przeniesiemy Was na rozśpiewany i roztańczony biegun północny, dzięki bajkowej świątecznej scenografii i kostiumom. Spektakl przesycony jest autorską świąteczną muzyką i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Historia trzech elfów pełna jest żartów, komicznych scen, pięknych piosenek, ale i... zwrotów akcji. Gwarantujemy 60 minut dobrej zabawy, które mogą doprowadzić widzów do łez… ze śmiechu! Spektakl ma charakter rodzinny – dobrze bawią się na nim zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, a także będą zapraszane na scenę. 

Więcej...

Interaktywny spektakl mikołajkowy dla dzieci - spektakl grany w latach 2016-2018

Charakter spektaklu

"Świąteczne Śledztwo" to nasze zabawne widowisko mikołajkowo - świąteczne dla dzieci. Przeniesie ono najmłodszych do magicznego zimowego miasteczka w Laponii - Mikołajkowa, w którym doszło do... porwania św. Mikołaja. Widzowie będą mieli okazję stać się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów – a nawet wcielą się w rolę detektywów. Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki – wydarzą się też świąteczne cuda – a jeżeli wystarczająco się postaramy to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku, nawet tych dorosłych!

Każde świąteczne widowisko można przedłużyć o spotkanie ze świętym Mikołajem, a także o rozdawanie przez niego prezentów dzieciom. Wówczas istnieje możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z najprawdziwszym św. Mikołajem!

Więcej...

Widowisko mikołajkowe grane w 2014 i 2015 roku

Charakter spektaklu

Spektakl to barwne i zabawne widowisko dla dzieci. Ma ono charakter interaktywny - wciąga dzieci w doskonałą zabawę związaną z przygotowywaniem prezentu dla św. Mikołaja. Dzięki pięknej muzyce, kolorowej scenografii i wesołym zadaniom zapewnia godzinną rozrywkę. W spektaklu dzieci spotykają się z oczekiwanym przez cały rok świętym Mikołajem w czerwonym kubraczku.

Istnieje możliwość przedłużenia programu spektaklu o rozdawanie prezentów przez świętego Mikołaja. W tym czasie dzieci będą mogły spotkać się sam na sam z ulubionym świętym i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterami przedstawienia.

Więcej...