facebook_page_plugin

Interaktywny spektakl mikołajkowy dla dzieci

Charakter spektaklu

"Świąteczne Śledztwo" to nasze zabawne widowisko mikołajkowo - świąteczne dla dzieci. Przeniesie ono najmłodszych do magicznego zimowego miasteczka w Laponii - Mikołajkowa, w którym doszło do... porwania św. Mikołaja. Widzowie będą mieli okazję stać się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów – a nawet wcielą się w rolę detektywów. Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki – wydarzą się też świąteczne cuda – a jeżeli wystarczająco się postaramy to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku, nawet tych dorosłych!

Każde świąteczne widowisko można przedłużyć o spotkanie ze świętym Mikołajem, a także o rozdawanie przez niego prezentów dzieciom. Wówczas istnieje możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z najprawdziwszym św. Mikołajem!

Więcej...

Widowisko mikołajkowe grane w 2014 i 2015 roku

Charakter spektaklu

Spektakl to barwne i zabawne widowisko dla dzieci. Ma ono charakter interaktywny - wciąga dzieci w doskonałą zabawę związaną z przygotowywaniem prezentu dla św. Mikołaja. Dzięki pięknej muzyce, kolorowej scenografii i wesołym zadaniom zapewnia godzinną rozrywkę. W spektaklu dzieci spotykają się z oczekiwanym przez cały rok świętym Mikołajem w czerwonym kubraczku.

Istnieje możliwość przedłużenia programu spektaklu o rozdawanie prezentów przez świętego Mikołaja. W tym czasie dzieci będą mogły spotkać się sam na sam z ulubionym świętym i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterami przedstawienia.

Więcej...