Jesteś zainteresowany naszym spektaklem? Wyślij do nas zapytanie mailowe: teatr@kultureska.pl - gwarantujemy szybką odpowiedź!

facebook_page_plugin

Interaktywne widowisko plenerowe

Charakter spektaklu

„Mapa marzeń” to interaktywny spektakl plenerowy, skierowany do dzieci w różnym wieku. Dzieci w ramach spektaklu wezmą udział w licznych zabawach i konkurencjach o tematyce ekologicznej. Przedstawienie porusza zagadnienia z zakresu edukacji ekologicznej: temat zaśmiecania przyrody, segregacji odpadów i recyklingu. Uwrażliwia dzieci na problemy przyrody, a także wskazuje sposoby ochrony środowiska. Dzieci będą miały okazję przemienić się w Rycerzy Recyklingu i Księżniczki Czystej Przyrody. Wspólnie podzielimy śmieci do odpowiednich pojemników, a także odśpiewamy ekologiczny hymn dzieci.

Widowisko to znakomicie sprawdza się na imprezach plenerowych, z takich okazji jak: Dzień Dziecka, Piknik Ekologiczny, Festyn Ekologiczny, Dożynki czy Dni Miasta.

W czasie spektaklu spełnią się marzenia bohaterów bajki, ale i wszystkich dzieci!

 

Zapowiedź fabuły

Na zaśmieconej polance można znaleźć stare gazety, zgniecione puszki, papierki po cukierkach, plastikowe torby i… mapę skarbów! Takiego odkrycia dokonuje Osiołek Olek, który zachęcony napisem: „Jeżeli skarby zostaną odnalezione, Wszystkie marzenia będą spełnione!”, wyrusza na poszukiwania! W wyprawie „po marzenia” towarzyszą mu jego przyjaciele – Mysia Gabrysia i Żabka Beatka. Każdy z nich ma już dość życia wśród zanieczyszczonej przyrody, której pragnie pomóc. Wszyscy wierzą, że u celu podróży czeka spełnienie ich najskrytszych marzeń. 

Czy Osiołek spędzi wakacje na Karaibach? Czy Myszka zje w końcu wymarzony ser, którego ludzie nazywają księżycem? Czy Żabce uda się przemienić w księżniczkę? Czy dowiedzą się co jest wartościowe w życiu?

Odpowiedzi poznacie w trakcie spektaklu, który jak każda prawdziwa bajka ma szczęśliwe zakończenie!

 Obejrzyjcie relację ze spektaklu:  

 

Czas trwania spektaklu

60 minut, możliwość przedłużenia czasu trwania spektaklu o dodatkowe zabawy i animacje dla dzieci, możliwość personalizowania oferty

 

Spektakl ten zrealizowąć możemy także na scenie w sali widowiskowej - wówczas interaktywne widowisko okraszamy wyjątkowymi efektami świetlnymi: