facebook_page_plugin

PIKNIK EKOLOGICZNY Z TEATREM KULTURESKA

Teatr Kultureska oferuje możliwość poprowadzenia przez aktorów Pikniku Ekologicznego. Nasz teatr może zorganizować i poprowadzić część artystyczną i rozrywkową Pikniku, jak również zająć się kompleksową organizacją tego typu imprez. Zorganizowaliśmy kilkanaście dużych Pikników Ekologicznych w polskich miastach.

Do każdego Pikniku tworzymy oryginalny autorski scenariusz, dostosowany do tematyki imprezy. Zapewniamy profesjonalnego konferansjera, który prowadzi imprezę, a także doświadczonych aktorów-animatorów. Zawsze w ramach imprezy wystawiamy nasz plenerowy spektakl ekologiczny dla dzieci, a w interakcje w jego czasie angażują się całe rodziny.

Wśród atrakcji m.in.: autorskie EkoMistrzostwa dla najmłodszych, jak i rodziców; zabawy z chustą animacyjną, tunelem animacyjnym, ogromnymi EkoPuzzlami; pokazy wielkich baniek mydlanych; pokazy EkoMody; Festiwale Piosenki Ekologicznej; moc kolorowych baloników dla dzieci; malowanie twarzy i wiele innych. Możemy także zapewnić scenę, nagłośnienie, dmuchańce, trampoliny i moc innych atrakcji dla dzieci, które przyciągną miejscowych na nasz Piknik Ekologiczny.

 

IMPREZA OKOLICZNOŚCIOWA Z TEATREM KULTURESKA

Zorganizowane przez nas Pikniki nie muszą mieć tematyki ekologicznej - organizujemy również Pikniki Rodzinne, Dzień Dziecka, Dni Rodziny, Imprezy Mikołajkowe, a także Bale Karnawałowe. Nasze programy zawsze oparte są na autorskich scenariuszach - napisz, jaką imprezę organizujesz - z pewnością kreatywnie pomożemy Ci w organizacji!

Jesteśmy specjalistami od dobrej zabawy!

.

ZOBACZCIE FOTORELACJĘ Z RÓŻNYCH IMPREZ PROWADZONYCH PRZEZ NAS: